Lokalita Košice
Image

Služby

Image

Maškrtník

Prečo práve obchod pre zvieratá? Od detstva sme snívali o práci so zvieratkami. Prvou myšlienkou bolo zameranie na veterinu, čo sa veľmi rýchlo zmenilo keď nám odišiel prvý psík a uvedomili sme si, že v tejto oblasti bude viac trápenia ako radosti. Prešli sme si starostlivosťou o všetky zvieratká dokonca aj kravy a kone.
Práca so zvieratami nás napĺňala celý život. Súčasťou nášho života boli aj výstavy psov, čomu sme sa venovali niekoľko rokov. Mnoho rokov sme pracovali v obchodnej sfére, takisto aj v obchode pre zvieratká. Klientsky servis a práca s ľuďmi nás napĺňala rovnako ako starostlivosť o zvieratá a tak sme sa rozhodli tieto dve veci skombinovať a otvoriť si niečo vlastné.

V žiadnom prípade nepodporujeme predaj za každú cenu, ktorý by mohol zvieratku ešte uškodiť. Pre nás sú najväčšou radosťou slová "pomohli ste môjmu psíkovi", pretože vieme, že pokiaľ je psík zdravý a spokojný, má aj jeho majiteľ menej bezsenných nocí. Vopred ďakujeme za každú návštevu a veríme, že naše rady pomôžu nejednému majiteľovi našich štvornohých spoločníkov. 

Adresa prevádzky
Gudernova 6, Košice, 040 01
Odkazy:

Galéria

Google